English German Russian Polish Romanian
Ciekawe fakty...
Centrum prasowe
  Nowiny


Produkty
Test mobilnego głośnika Microlab MD220
3/3/2014

Coraz większa popularność mobilnych urządzeń, to też znacznie większe wymagania użytkowników odnoszące się nie tylko do wydajności danego smartfona czy tabletu, jego wyglądu oraz funkcjonalności, ale również właściwości audio. Niestety większość gadżetów tego typu oferuje stosunkowo słabe doznania, a niewielkie  głośniczki ukrywające się pod obudową kiepsko prezentują nie tylko maksymalną głośność, ale również jakość poszczególnych tonów.


Spora zaleta głośnika Microlab MD220 to jego praktyczna obudowa, idealnie pasująca do użytkowania zarówno smartfonów jak i tabletów. Obojętnie nie można przejść również obok ceny, która nie przekracza 80zł, więc na wzmocnienie dźwięku w mobilnych urządzeniach może pozwolić sobie praktycznie każdy.

W kwestii jakości dźwięku pewne zastrzeżenia można mieć tylko do niezbyt słyszalnego basu, ponieważ pozostałe tony są naprawdę czyste i przyjemne dla ucha. Odnosząc się do maksymalnego poziomu głośności wiele zależeć będzie od sprzętów, z których korzystamy, nie musimy się jednak martwić o to, że nawet jeśli w kieszeni nosimy budżetowe telefony dźwięki wydobywające się z głosnika MD220 są ledwie słyszalne.

Nienajgorzej wypada również czas pracy baterii, która przy mocnym i intensywnym słuchaniu powinna nam spokojnie wystarczyć na 6 godzin.


Artykuł oryginalny
Copyright © 2009 Microlab Electronics Co., Ltd. All rights reserved.
Created by JumpEffect