English German Russian Polish Romanian
Ciekawe fakty...
Produkty
Model:
M 200

System 2.1 V12 drivers MDF cabinet Best for Music Best for Movie Best for Games Wired remote control Original design

DOCS:

Głośniki 2.1 Microlab M-200 zostały zaprojektowane z myślą o odtwarzaniu dźwięku w najwyższej jakości.

Zestaw głośników 2.1 Microlab M-200 zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie we współpracy z różnymi urządzeniami multimedialnymi. Nowoczesny design w połączeniu z zaawansowaną technologicznie konstrukcją sprawiają, że są one idealną propozycją dla ludzi ceniących sobie wysokie parametry akustyczne oraz oryginalne wzornictwo.
 
Głośniki 2.1 Microlab M-200 to połączenie nowoczesnego wyglądu wyróżniają się wysoce nasyconym i mocnym brzmieniem przy jednoczesnym zachowaniu niskiego poziomu zniekształceń odtwarzanego dźwięku. Obudowa subwoofera została w całości wykonana z najwyższej jakości MDF’u charakteryzującego się spójną strukturą wewnętrzną, co zapewnia znakomite właściwości akustyczne.

System głośników 2.1 Microlab M-200 został wyposażony w przewodowy pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego możemy regulować głośność. Dodatkowo w pilocie znajduje się wyjście na słuchawki oraz wejście audio co pozwala w szybki sposób podłączyć dodatkowe źródło dźwięku (np. odtwarzacz MP3). Na tylnym panelu subwoofera umieszczono specjalny regulator dzięki, któremu w prosty sposób można zmienić natężenie tonów niskich (basów). Zastosowanie technologii X-BASS pozwala uzyskać dźwięk o niespotykanej czystości i mocy. Zestaw jest ekranowany magnetycznie co pozwala umieścić głośniki bezpośrednio przy odbiornikach telewizyjnych i monitorach, bez obaw o negatywny wpływ pola magnetycznego na te urządzenia. Głośniki zostały zaprojektowane przez Petera Larsena - światowej sławy eksperta w dziedzinie akustyki.

DANE TECHNICZNE
Wzmacniacz
Zasilanie wyjściowe40, Watt RMS
Dystrybucja energii12х2+16, Watt
Zniekształcenia harmoniczne0,3, % (1Watt, 1kHz)
Zakres częstotliwości35-20 000, Hz
Stosunek sygnału/szumu80, dB
Oddzielenie45, dB
Głośniki
Głośniki Wcz2,5,
Moc znamionowa głośników Wcz12, Watt
Głośniki Ncz5,
Moc znamionowa głośników Ncz16, Watt
MateriałMDF/plastic
Kolorczarny
Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania1
Interfejsy
Wyjście2RCA sockets
Wejście2RCA sockets
Wymiary
Satelity 90 x 90.5 x 175.5, mm
Subwoofer156 x 270 x 189, mm
Waga produktu netto4,3, kg
Copyright © 2009 Microlab Electronics Co., Ltd. All rights reserved.
Created by JumpEffect