English German Russian Polish Romanian
Ciekawe fakty...
Centrum prasowe
  Nowiny


Produkty
Strona: [1] [2] [3] [4]

Opinia dnia: głośniki 2.1 z głębokim dźwiękiem i mięciutkim basem
31/1/2012

Zaślepiony takimi firmami jak Logitech czy Creative , nigdy nie zwracałem szczególnej uwagi przy wyborze głosników komputerowych na inne firmy produkujące ten sprzęt. Postanowiłem to zmienić, ponieważ po przetestowaniu sporej ilosci zestawów tych firm (Logitech, Creative) z żadnego nie byłem do końca zadowolony. Posiadałem zarówno te tańsze oraz i droższe zestawy np.Logitech z-2300. Przeszukując internet , czytając na forach natknąłem sie na firmę Microlab, ludzie bardzo pochlebnie wypowiadali się o produktach tejże firmy choć nie zabrakło przeciwników.

Katalog naszych produktów
13/1/2012

Oddajemy w Wasze ręce katalog naszych produktów:

Microlab M-880 nutka stylu w dobrej cenie
30/12/2011

Na głośniki komputerowe można wydać dużo, tylko po co? Jeśli ktośpotrzebuje niewymagającego, prostego w obsłudze sprzętu głównie do odtwarzania muzyki zapisanej w formacie mp3, grania lub oglądania filmów z dysku, to propozycja Microlab M-880 powinna w pełni spełnić jego oczekiwania.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2012!
20/12/2011


Microlab M700U multimedialny system akustyczny
10/11/2011

W dzisiejszych czasach zwykle jedno urządzenie audio czy video spełnia wiele funkcji, łącząc funkcjonalność z oszczędnością miejsca i funduszy. Do grupy takich urządzeń można także zaliczyć najnowszą propozycję firmy Microlab zestaw głośników M-700U, umożliwiający odtwarzanie dźwięku z komputera, telewizora, odtwarzacza CD/DVD/mp3/mp4, dysku zewnętrznego, karty SD czy radia.

Microlab H12W: Recenzja
3/11/2011

Bardzo wymagający portal audiofilski Audiostereo i bardzo wymagający redaktor tegoż portalu pochwalił nasz zestaw H12W.
Recenzja do przesłodzonych nie należy, można ją ocenić jako ostrą lub po prostu rzetelną.

Microlab FC 362W: Rekomendacja redakcji pcfoster.pl
27/10/2011

Firma Microlab po raz kolejny udowadnia, że świetnie zna się na produkcji głośników komputerowych. FC362W to zestaw stworzony do zastosowań uniwersalnych.

Proponujemy Państwa uwadze nowy film wideo Microlabu.
18/10/2011

"Just listen" - obejrzyjcie, co to znaczy dla nas.

Microlab H12W muzyka wolna od kabli
12/10/2011

Pomysł bezprzewodowego połączenia komputera z dobrej jakości głośnikami o dużej mocy wydaje się o tyle świetny, co nierealny do spełnienia. Specjalistom firmy Microlab w powodzeniem udała się ta sztuka, i dzięki temu firma może pochwalić się najnowszym systemem do odtwarzania muzyki bez użycia kabli źródłowych.

Ciekawe fakty na temat dźwięków
11/10/2011

Im człowiek starszy, tym mniej wysokich tonów jest w stanie wychwycić.

Microlab SOLO 7C: kolumny głośnikowe z mocnym basem
10/10/2011

Benchmark.pl wyłowił nasze głośniki, a my wyłowiliśmy ich opinię.

Microlab FC 330: IN4.PL - rekomendację oraz best-buy za doskonały dźwięk w swojej klasie cenowej.
6/10/2011

Wygląd jest kwestią indywidualnego gustu, ale z pewnością nie można powiedzieć że jest on brzydki. Mi osobiście jego design się podobał, szczególnie boczne drewniane wstawki i komponująca się z nimi czarna okleina solidnej płyty MDF.

Ich wykonanie i materiały są niezłej jakości i aż trudno uwierzyć, że te głośniki można już nabyć w sieci (wyszukiwarka Ceneo), w cenie około 205 PLN. Przy takiej cenie zestaw ten staje się niemal okazją."Pisz i wygrywaj" - ogłaszamy zwycięzców!
3/10/2011

Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom naszej zabawy. Otrzymaliśmy 22 interpretacje naszego sloganu / przesłania oraz przywitaliśmy 45 nowych fanów. Super! :) Nie było łatwo wybrać 3 główne i 4 pocieszające nagrody, ale co robić, jak trzeba to trzeba.

Ciekawe fakty na temat dźwięków
29/9/2011

Głuchota to niezdolność do odbierania bodźców akustycznych. Nie można jej łączyć z "brakiem słuchu", czyli fałszowaniem. Wrodzona, w przeciwieństwie do nabytej często wiąże się z niezdolnością do mówienia.


"Pisz i wygrywaj" - rozpoczynamy zabawę z firmowymi upominkami!
23/9/2011

Radosna nowina dla naszych fanów - już dzisiaj rozpoczynamy zabawę z firmowymi upominkami. Poruszcie swoją wyobraźnię i napiszcie jak rozumiecie hasło "Microlab just listen". Zacznijcie zdanie tylko od tej frazy i zgarnijcie firmowy zestaw! Szczegóły w zakładce "Pisz i wygrywaj.


Microlab 7C: Rekomendacja redakcji PCLab
12/9/2011

Microlab Solo 7C to zestaw, który imponuje na praktycznie każdym polu. Wykonanie jest co najmniej dobre, nawet pomimo kilku drobnych montażowych wpadek.
Czerń to uniwersalny kolor, dobrze pasujący nie tylko do pokoju z komputerem, ale też do salonu, w którym stoi telewizor. Nie zabrakło pilota i maskownic, przy czym z tego pierwszego większość użytkowników będzie często korzystać. A co najważniejsze, Microlab Solo 7C naprawdę świetnie gra, jak na tę cenę.
Konkurencja pozostała w tyle. To, co można przeczytać w sieci o możliwościach zestawu, jest prawdą co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości... Z nieukrywanym entuzjazmem polecamy ten produkt.

Microlab SOLO 15 muzyka i drewno w duecie
8/9/2011

Microlab SOLO to wielokrotnie nagradzana przez media rodzina głośników, która ma dużą grupę zwolenników wśród polskich użytkowników - wystarczy wymienić takie produkty jak SOLO 6c czy SOLO 7c. Do grupy tej należy także zestaw stereofonicznych głośników biurkowych (nazywanych także półkowymi)SOLO 15.

Microlab FC362W nieskrępowana wolność dźwięku
11/8/2011

Głośniki komputerowe, oprócz wielu zalet, mają też kilka wad powodują jeszcze większą plątaninę kabli i zabierają miejsce na biurku.Firma Microlab, przy wsparciu Petera Larsena - światowej sławy eksperta w dziedzinie akustyki, opracowała system bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z komputera lub laptopa.

Redakcja CD Action poleca głośniki Microlab FC330!
11/8/2011

Niedawno mieliśmy przyjemność wysłać nasze głośniki microlab FC330 do redakcji CD Action, która lubuje się w testach dobrych urządzeń. Jakie opinie wyraził redaktor testujący? Na co zwrócił uwagę?

FrazPC: Recenzja głośników Microlab FC-530U
8/8/2011

Niewygórowana cena, ciekawy design, innowacyjne pomysły oraz nieprzeciętna jakość wykonania przyczyniły się do zdobycia już wielu nagród oraz uznania wśród setek nabywców ów marki.
Strona: [1] [2] [3] [4]

Copyright © 2009 Microlab Electronics Co., Ltd. All rights reserved.
Created by JumpEffect