English German Russian Polish Romanian
Ciekawe fakty...
Centrum prasowe
  Nowiny


Produkty
Strona: [1] [2] [3] [4]

Nowe modele
16/11/2010

Niektóre modele będą modernizowane, niektóre modele będą nowe...

Zwracamy Państwa uwagę zarówno na wygląd modeli, jak i ich charakterystyki techniczne!

Skorzystaj z naszych informacji. Opiszemy te modele już wkrótce...

Proponujemy Państwa uwadze nowy film wideo Microlabu.
9/11/2010

Brzmienie prawdziwego zespołu muzycznego przy użyciu tylko jednego przycisku... Wrażenie obecności na koncercie... Po prostu posłuchaj...

Będziemy wdzięczni za Państwa komentarze na naszych stronach na Twitterze i Facebooku.

Microlab online!
9/9/2010

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy projekt: Microlab online.

Zmiany w firmie
30/8/2010

To jest bardzo ważna, można nawet powiedzieć, przełomowa chwila w historii Microlabu: założyciel firmy oraz jej długoletni kierownik pan Chżan Ci zrezygnował ze swojej posady i już 11 czerwca 2010 r. obowiązki Dyrektora Generalnego firmy Microlab zaczął pełnić Irving Wang ( Chief Executive Officer).

ABC Data výhradním distributorem Microlab pro ČR a SR
5/8/2010

ABC Data získala výhradní distribuci reproduktorů firmy Microlab Technology pro Českou a Slovenskou republiku. Kdo je Microlab a jaké produkty má ABC Data v portfoliu?

Teraz i w Niemczech!
1/8/2010

Amatorów wysokiej jakości dźwięku od Microlab w Europie czeka radosna wiadomość: teraz nasze kolumny są dostępne i w Niemczech! W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym ekskluzywnym dystrybutorem w Niemczech Api.

Głośniki Microlab Solo6C: nagrody od IN4.pl
15/6/2010


Dla głośników Microlab Solo6C przyznaję rekomendację oraz best-buy za doskonały dźwięk w swojej klasie cenowej.

Microlab nareszcie w Polsce
24/5/2010

Microlab, producent wysokiej jakości zestawów akustycznych, zawitał do Polski. To wspaniała wiadomość dla entuzjastów dobrego brzmienia. Głośniki Microlab mają jeden cel – sprawić, żeby słuchanie muzyki z komputera było przyjemnością, nawet jeśli dysponujemy tylko zwykłymi „empetrójkami”.

Microlab H-11 uzyskał uznanie!
23/5/2010

Microlab H-11 został uznany za najlepszą nowinkę miesiąca według wersji magazynu „PC magazine”! Kolejne dźwięki fanfar mimo ze krążą głowę, lecz obraca się z dokładnie obliczoną prędkością i wyjątkowo we właściwym kierunku! A ustalacie go Państwo, Szanowni Użytkownicy naszej produkcji. I pragniemy raz jeszcze opowiedzieć o tym naszym wspaniałym modelu.

Przegląd aktywnych kolumn stereo Microlab SOLO-6
1/3/2010

W czasach, kiedy rynek jest kontrolowany przez dużych graczy, wiele firm pozostaje niezauważonych. Jedną z takich firm jest właśnie Microlab Technology Co. LTD, której wyroby produkowane są w Chinach. Pewnie nie słyszeliście Państwo o Microlab wcześniej. Niniejszy przegląd opowie Państwu o tym odnośnie nieznanym producencie, produkującym dość jakościowe wyroby i zatrudniającym jako konsultanta Petera Larsena – znanego specjalistę od spraw budowy głośników.
W chwili obecnej testujemy system akustyczny Microlab SOLO-6, w opracowaniu którego uczestniczył sam Peter Larsen. System akustyczny SOLO-6 to głośniki multimedialne w konkurencyjnej cenie. I proszę się nie martwić ceną – te głośniki naprawdę brzmią!


Przegląd systemu akustycznego Microlab H11
10/2/2010

H11 jest to jeszcze jeden system akustyczny produkowany przez kompanię Microlab w ramach serii produktów multimedyjnych obliczonych na wymagających użytkowników. Zakłada się, że jest to model, przeznaczony dla tych, kto nie jest jeszcze gotów kupić sobie kolumny serii Solo. Tym nie mniej, system ten posiada pewne wyjątkowe cechy.


Microlab ponownie jest wśród najlepszych! Zdobyliśmy honorowe II miejsce!
28/1/2010

Oto przebrzmiały noworoczne fajerwerki, wygasły noworoczne lampki na choinkach i Dziadek Mróz porozdawawszy dorosłym i dzieciom swoje prezenty oddalił się na wypoczynek do następnego Nowego Roku. Życie powoli wraca do normy i wszystko toczy się swoimi torami.
Jakim był miniony 2009 rok i z jakim bagażem przeszliśmy w „najbliższe jutro”? Wraz z nami tym nad tym pytaniem łamało sobie głowy dziesiątki specjalnych wydawnictw. I oto, pod dźwięki fanfar, kompania iXBT wręcza coroczną nagrodę „iXBT Brand 2009 - wybór czytelników“ Hura! Microlab ponownie jest wśród najlepszych! Zdobyliśmy honorowe II miejsce!


Microlab ponownie jest wśród najlepszych! Zdobyliśmy zaszczytne miejsce!
28/1/2010

Jak dobry czy zły był miniony 2009 rok oraz z jakim bagażem doświadczeń przeszliśmy na „najbliższą przyszłość”? Wraz z nami nad tym pytaniem łamało sobie głowy dziesiątki specjalnych wydawnictw. I oto, pod dźwięki fanfar, kompania iXBT wręcza coroczną nagrodę „iXBT Brand 2009 - wybór czytelników“ Hura! Microlab ponownie jest wśród najlepszych! Zdobyliśmy zaszczytne II miejsce!

Microlab M-800 dobry i niedrogi
2/12/2009

Co roku użytkownicy komputerów mają coraz to lepsze samopoczucie od samego faktu, że dowolne produkty, wyprodukowane według współczesnych technologii, znacznie przewyższają swoich poprzedników i kosztują rzeczywiście dużo taniej. Dane stwierdzenie dotyczy praktycznie wszystkich sfer naszego życia i dźwięk multimedialny nie jest wyjątkiem.


icrolab Solo 7c: podejście hi-fi do akustyki multimedialnej
3/10/2009

Multimedialny model Microlab Solo 7c jest nową wersją znanego modelu Microlab Solo 7. Zobaczmy, dlaczego jest wart uwagi. Akustyka dostarczana jest w podwójnym pudle pokaźnych rozmiarów, w którym, oprócz samego urządzenia znajduje się zestaw kabli do podłączenia i pilot zdalnego sterowania.


Microlab SOLO-7C półprofesjonalny
17/9/2009

Istnieje takim termin jak produkt narodowy. Zazwyczaj jest to dobrego gatunku rzecz po przystępnej cenie. Innymi słowy, najlepsza w swojej klasie i przy tym aktywnie nabywana. Rozpatrywane dzisiaj kolumny są właśnie z tej serii. One już zdobyły popularność wśród narodu jednakże, istnieje nie mało użytkowników, którzy jeszcze przyglądają się innym i życzyliby sobie otrzymać pełną charakterystykę SOLO-7C. Postaramy się je opisać.


Microlab seria SOLO próba na wytrzymałość trwa
2/9/2009

Systemy 2.0 przeznaczone są z zasady do słuchania muzyki. Czasami chciałoby się nie tylko stworzyć ciche muzyczne tło podczas pracy przy komputerze, ale też zanurzyć się w atmosferze koncertu rockowego lub w sali filharmonii, czy też urządzić w domu dyskotekę. Do tego nie wystarczą już małe głośniki, które można postawić na biurku, a zwłaszcza przy dużych rozmiarach pomieszczenia potrzebna jest większa moc. Tę moc może dostarczyć system akustyczny Microlab Solo 7C.


Przegląd systemu akustycznego Microlab Pro2
28/7/2009

Coraz częściej ludzie dążą do osiągnięcia specjalizacji w określonym, wąskim kierunku, natomiast komputery na odwrót – one łączą w sobie automaty do gry, studio do zapisu video oraz dźwięku, kino domowe i centrum muzyczne.

Aktywne kolumny stereo z pilotem zdalnego sterowania Microlab SOLO 6C
14/7/2009

Aktywne kolumny stereo Microlab SOLO 6 zasłużyły na otrzymanie nagrody „Lider klasy” w naszym teście porównawczym „Krystaliczny dźwięk”.

Microlab Solo15 - małe trzęsienie ziemi w salonie
28/5/2009

Nie każdy zdaje sobie dobrze sprawę z tego jak ważny jest system nagłaśniający. Aby docenić dobre głośniki nie trzeba mieć słuchu idealnego. Nie ważne czy słuchasz muzyki, jesteś miłośnikiem filmów lub zapalonym graczem bez dobrych głośników dźwięk będzie niezwykle płaski i nie uzyskasz pełni doznań.

Strona: [1] [2] [3] [4]

Copyright © 2009 Microlab Electronics Co., Ltd. All rights reserved.
Created by JumpEffect